‘BİRBİRİMİZE DÜŞMEYELİM!’

Gündem 1 Ekim 2018 16:25
Videoyu Aç ‘BİRBİRİMİZE DÜŞMEYELİM!’
A
a

AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Kurulu Toplantısı’ndaki kürsü konuşmalarında, yerel seçimler öncesi partilere önemli uyarı ve tavsiyeler geldi. Düzce Milletvekili Fahri Çakır, “Yöneticilerimiz hatalı olabilir ama birbirimize düşmek yok. İnşallah martta da birinci parti olacağız. Bu iş yan gelip yatmakla olmaz. Sırtını Erdoğan’a dayamakla olmaz. Herkes omuz verecek.” derken, İl Başkanı Hikmet Keskin ise “Aramıza fitne sokmak isteyenler mutlaka olur. Birlik ve beraberliğimizi sürdürdüğümüz sürece hiç kimse ama hiç kimse bizi yıkamayacaktır.” dedi.

AK Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Genişletilmiş İl Danışma Kurulu Toplantısı Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapıldı. Toplantıya AK Parti Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve teşkilat üyeleri katıldı.

Düzce bugün hizmet alıyor ama yetmez yeterli değil”
Toplantıda konuşma yapan AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, AK Parti’nin bu günlere gelirken hep yokuş çıktığını söyleyerek, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Durmadık. Siyaset kitle işi, topyekun her grup insanıyla kurumsal yapılardır. Sizler dünyanın en büyük sivil toplum örgütünün mensuplarısınız. Allah uzun ömür versin sayın genel başkanımız sadece Türkiye’nin değil dünyanın lideridir. Ne mutlu ki sizlere böyle bir liderin arkasındaki neferlersiniz. Seçimler geliyor yine destek isteyeceğiz vatandaşlarımızdan. AK Parti’ye oy isteyeceksiniz. El açık şekilde oy isteyeceksiniz. Diğer partiler bunu yapamazlar. Ne yaptın diye sorarlar. Biz seferden sorumluyuz sonuç Allah’a ait. Şükürler olsun ki ülke yönetimi bizim ellerimizde martta da belediye eminleri seçeceğiz.”

Düzce’yi sıçratmamız lazım”
“Derdimiz evvela Düzce” diyen Çakır, “Aileden mahalleye, semte ve ülkeye gideceğiz. Bir laf vardır ‘Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” aynen çok doğru bir sözdür. Düzce’yi sıçratmamız lazım. Üst klasmana nasıl taşırız tabii ki sizlerin sayesinde. Biz mazide özellikle anılarak, iz bırakarak bu millete hizmetkar olmaya geldik. Martta da buna hazırız inşallah 15 yılda başımıza bir tek taş düşmedi her şeyi yaşadık. Allah Tayyip Erdoğan’ın yüzünü yere düşürmedi düşürmeyecek de inşallah. Kimseye de mahcup etmeyecek. Yöneticilerimiz hatalı olabilir ama birbirimize düşmek yok. İnşallah martta da birinci parti olacağız. Bu iş yan gelip yatmakla olmaz. Sırtını Erdoğan’a dayamakla olmaz. Herkes omuz verecek. Elini taşın altına koyacak. Meydan seçim meydanı Düzce’de çıta yüksek. Düzce’nin tüm komşuları sanayi anlamında bizi kıskanıyor. 50 yılda yapılanlar AK Parti iktidarında yapılanın 10 da biriyse bir dahaki konuşmamda sözlerimi geri alacağım. Düzce bugün hizmet alıyor ama yetmez yeterli değil.”

Önümüzdeki günler Düzce’de pek çok açılışlar olacak”
Kürsüye gelen AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ise şu ifadelere yer verdi: “2001’den bugüne bu partinin her kademesinde görev yapmış bir kardeşinizim. Geçtiğimiz dönemde 15 yılı geride bıraktık ve yeni döneme başladık. Önümüzdeki günler Düzce’de pek çok açılışlar olacak. Otoban bağlantı yolu, hayvan rehabilitasyon merkezi 14 dönüm kapalı alan içinde. Projenin bitmek üzere olduğunu söyleyebilirim. Geçtiğimiz aylarda kadın emeği pazarı açtık dizlerde biliyorsunuz. Bu pazaryeri kadın emeğini değerlendirme açısından önemli bir yer olacak. Yerel seçimler var biliyorsunuz. Burada AK Parti’nin yine en önemli farkı istişareye en çok önemi veriyor olması. Bir ortak akılla hareket ediyoruz. Ferdi olarak birilerinin hoşuna gitmese de ortak istişare sonucu çıkan sonuca herkes saygı duyar.”

Aramıza fitne sokmak isteyenler mutlaka olur”
AK Parti teşkilatları içerisine fitne tohumları ekmek isteyenler olduğunun altını çizen Keskin “Aramıza fitne sokmak isteyenler mutlaka olur. Birlik ve beraberliğimizi sürdürdüğümüz sürece, biz güçlü ve dirayetli olduğumuz sürece hiç kimse ama hiç kimse bizi yıkamayacaktır. İnşallah yerel seçimlerde de birlik ve beraberlik içerisinde diri olacağız, iri olacağız, güçlü olacağız hep birlikte Düzce olacağız.” dedi.

Hiç kimse ama hiç kimse bizi yıkamayacaktır”
Salonu dolduran partililere “Benim hepinizden bir istirhamım var.” diyerek konuşmasını sürdüren Keskin, “Arkadaşlarımızı ziyaret edelim onlarla hemhal olalım, onların gönüllerini alalım çünkü bizim özellikle gönüllere girmemiz gerekiyor. Elimizden geldiği kadar yapıyoruz, geziyoruz doğru ama yetişemiyoruz. Düzce 375 bin nüfuslu bir il, büyük bir iliz, güçlü bir iliz ama bunu daha da ileriye götürmek için biz mücadele vermeliyiz. Hiç kimseye bir bahane bulamayız. Biz insanlara gideceğiz konuşacağız, onların gönülleriniz alacağız, onlara dokunacağız, belki yetişemeyeceğiz ama bizim görevimiz şikâyet değil, bizim görevimiz işi çözmek, çözüm mekanizmasıyız. Birlik ve beraberliğimizi sürdürdüğümüz sürece, biz güçlü ve dirayetli olduğumuz sürece hiç kimse ama hiç kimse bizi yıkamayacaktır.”

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri