“BİR TEBESSÜM İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Gündem 6 Kasım 2018 12:50
Videoyu Aç “BİR TEBESSÜM İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
A
a

Düzce Üniversitesi öğrencilerinden alkışlanacak etkinlik… Düzce’deki bir okula yapılacak anasınıfına destek olmak için konser etkinliği düzenleyen gençler, “Bir Tebessüm İçin Çalışıyoruz ve Çalışmaya Devam Edeceğiz” sloganıyla yola çıktıklarını belirtti.

Düzce’de eğitime destek amacıyla düzenlenen organizasyonlara bir yenisi daha eklendi. Bu kez üniversite öğrencileri el ele vererek, önemli bir etkinliğe imza attı.
Düzce Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Topluluğu ile Rize Kültür ve Yaşatma Topluluğu, sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlediği konserle, anaokulu yapılandırmasına katkı sağlayacak.
Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Kültür Merkezi, İstiklal Konferans Salonu’nda düzenlenen konserde; Mustafa Demir ve Orkestrası, gerçekleştirdikleri performansla katılımcılara müzik resitali yaşattı. Topluluk öğrencileri düzenledikleri bu konserden elde ettikleri gelirle, Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün belirleyeceği bir okulda anaokulu sınıfının yapılandırmasına destek olacak.
Konser sonrası açıklamalarda bulunan topluluk öğrencileri; “Bir Tebessüm İçin Çalışıyoruz ve Çalışmaya Devam Edeceğiz” sloganıyla yola çıktıklarını belirterek, bu yolda kendilerine yardımcı olan; başta Okul Öncesi Eğitim Topluluğu Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Özge Pınarcık ve Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit’in eşi Gülenay Yiğit ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri