“BAKIN HALİMİZE!”

Gündem 21 Aralık 2017 14:56
Videoyu Aç “BAKIN HALİMİZE!”
A
a

Düzce Valisi Zülkif Dağlı ve Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Aziziye Mahallesi’nde bulunan pazaryerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Karşısında Vali’yi gören vatandaşlar şikayetlerini sıraladı. Dağlı ve Ay, mevcut pazaryeri için iyileştirme faaliyetlerinde bulunacaklarını belirterek, yeni bir projenin de sinyallerini verdi.

Düzce Valisi Zülkif Dağlı ve Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce Pazarcılar Odası yönetimi ile Aziziye Mahallesi’nde bulunan pazaryerine bir ziyaret gerçekleştirdi. Dağlı ve Ay pazarcı esnafının şikayetlerini yerinde dinlerken karşısında Vali’yi görev vatandaşlar çektikleri sıkıntıları sıraladı.
Pazaryerinin korunaklı bir alanının olmaması nedeniyle en çok kış aylarında çaresiz kalan pazarcılar çamurdan ve üzerlerine akan sudan şikayet ederek, “Bakın halimize” diyerek sitemlerini dile getirdi.

Buraya yeni bir pazaryeri projesi hazırlıyoruz”
İncelemelerinin ardından konuşan Vali Dağlı, “Perşembe pazarına gelmeyi aslında 5-6 aydır istiyorum. Birkaç defa erteledik ama bugüne (dün) nasip oldu. Belediye başkanımla, pazarcılar odası başkanımla dolaşıyoruz. Esnafımızın durumu ne, hali vakti nasıl, pazaryerimizin fiziki imkanları nasıl, vatandaşlarımızın şikayetleri neler bunlara başkanlarımızla birlikte bakıyoruz. Burada yeni bir pazaryeri projesi de var başkanım onu açıklayacaktır. Yakın bir zamanda da devre gireceğini ümit ediyoruz. Bugün bizim için güzel oldu.” dedi.

İyileştirme çalışmaları yapacağız”
Mevcut pazaryerinde iyileştirme faaliyetlerinde bulunacaklarını kaydeden Başkan Ay ise şu ifadelerde bulundu: “Biliyorsunuz Cumhuriyet Mahallesi’nde yeni bir pazaryerimizi yakında telsim aldık oraya taşınacağız. Çok modern bir yer yapıyoruz. Burada da iyileştirme çalışmaları yapacağız. Üzerini kapatacağız, garaj problemini çözeceğiz, iyileştirme faaliyetlerinde bulunacağız.”

 

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri