'BAKAN GELSE NE OLUR?'

Gündem 24 Mart 2019 14:56
Videoyu Aç 'BAKAN GELSE NE OLUR?'
A
a

Saadet Partisi Düzce İl Başkanı Birkan Mertol ve Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Abdullah Yalman seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerini sürdürdü. Burada konuşan Yalman, seçimi kazanacaklarına duyduğu inancı dile getirerek, “Belediye giriş kapısına ‘Rüşvet alan da veren de mel’undur’ yazısının tekrardan asılacağı bir belediye hayal ediyoruz” dedi. Mertol son günlerdeki yoğun bakan trafiğini de eleştirerek ‘Her gün bir bakan geliyor da Düzce’de ne değişiyor? diye sordu.

31 Mart’ta yapılacak Yerel Seçimlere az bir süre kala Saadet Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Abdullah Yalman seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında Atatürk Bulvarı üzerinde esnafla bir araya gelen Yalman ve beraberindekiler yerel seçimler için kendilerine destek istedi. Vatandaşla kucaklaşan ve seçime bütün sandıklarda ittifaksız gerdiklerini hatırlatan Saadet Partisi İl Başkanı Birkan Mertol da, Yalman için oy istedi.
“Hedefimiz her zaman kazanmak
Burada mikrofonlarımıza konuşan Saadet Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Abdullah Yalman hedeflerinin her zaman kazanmak olduğunu vurgulayarak; “31 Mart’ta her siyasi parti gibi bizde biz kazanacağız diyoruz. İnşallah Düzce Belediyesi’ni aldığımızda yolsuzluktan, israftan, lüks harcamalardan arındırılmış bir belediye, iltimas geçilmeyen, ranta geçit vermeyen, belediye başkanın kapısının ardına kadar açık olduğu, belediye giriş kapısına ‘Rüşvet alan da veren de mel’undur’ yazısının tekrardan asılacağı bir belediye hayal ediyoruz. Bu millete geçmişte en çok bizim faydamız dokunmuştur. Tekrardan yine bizim dokunacağımız, milli görüşün bu şehre bu millete faydalı olacağına inanıyoruz. Hedefimiz her zaman kazanmak” dedi.
‘Her gün bakan gelmesiyle Düzce’de bir şey  değişmez’
Seçim çalışmalarına ilişkin değerlendirmede bulunan Saadet Partisi Düzce İl Başkanı Birkan Mertol ise şöyle konuştu:“Seçim çalışmalarımız gayet güzel gidiyor. Biz Saadet Partisi 81 ilde bin 389 noktada seçimlere kazanacak adaylarla çıktık. Bunun ayak seslerini yapılan mitinglerde görüyoruz. Biz bunu 1989 yılındaki o zaman ki Refah Partisi’nin ayak seslerine benzetiyoruz.  Biz şunu söylüyoruz Düzce küçük bir yer, Düzce’de kavgaya gürültüye gerek yok. Dostane, arkadaşça seçim çalışmasını bitirelim. Kazanan Düzce olsun. Herkes de seçim sonrası gitsin takdir etsin, tebrik etsin. Seçim noktalandıktan sonra da herkes Düzce için seçilen belediye başkanına yardımcı olsun. Belediye Başkanı da siyasi partilerden destek istesin. ‘Düzce’miz kazansın’ diyoruz.
Düzce’ye sürekli bakan geldiğini ancak herhangi bir açılış yapılmadığını, temel atılmadığını söyleyen Mertol, ‘Her gün Düzce’ye bakan gelmesiyle Düzce’de bir değişiklik olmaz. Tamamen destek amaçlı geliyorlar. Devletin makam arabası, devletin imkânlarıyla geliyorsun burada haksız rekabet oluyor. Bu konulara dikkat edilmesini istiyorum’ dedi.  
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri