“ARABALARIMIZ YAKINDA HURDAYA ÇIKACAK”

Gündem 15 Temmuz 2021 13:07
Videoyu Aç “ARABALARIMIZ YAKINDA HURDAYA ÇIKACAK”
A
a

Darıcı Mahallesi ile Sinirci Köyü arasında bağlantıyı sağlayan yolda yapılan kanalizasyon kazısı, aylardır bozulan yerlerin onarılmaması yüzünden yolu kullananlar için çileye dönüştü.

Düzce’de alt yapı için kazılıp onarılmayan yollar sürücülere zor anlar yaşatıyor. Bozuk yolların aylardır düzeltilmemesine tepki gösteren vatandaşlar, hizmetin geç gelmesinden bıktıklarını ifade ediyor.
Bu kez yol tepkisinin adresi merkeze Darıcı Mahallesi oldu. Mahalle ile Sinirci Köyü arasında bağlantıyı sağlayan yolda aylar önce yapılan kanalizasyon kazısı sonrası bozulan yerler onarılmadı. Köstebek yuvasını andıran yolun ne zaman eski haline döndürüleceğini sorgulayan vatandaşlar, bozuk yollarda ilerleyen araçlarının bu durumdan olumsuz etkilendiğine dikkat çekti.
Öncü Whatsapp İhbar Hattı (0 542 767 18 81)’na gönderdiği mesaj ve eklediği fotoğraflarda yaşadıkları sıkıntıya parmak basan mahalle ve köy sakinleri, “Burası Darıcı Mahallesi ile Sinirci Köyü arasında bulunan yol. Kanalizasyon boruları yerleştirildi ve kaç aydır yolumuz yapılmadı arabalarımız yakında hurdaya çıkacak. Yayınlarsanız çok sevinirim, inşaallah sesimize ses olursunuz.” ifadelerini kullandı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri