“AMACIM, KAYNAŞLI’MIZI GELİŞTİRMEK”

Gündem 10 Kasım 2018 10:54
Videoyu Aç “AMACIM, KAYNAŞLI’MIZI GELİŞTİRMEK”
A
a

Kaynaşlıspor eski Başkanı ve AK Partili Belediye Meclis Üyesi Nihat Keskin, Kaynaşlı Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaptı. AK Parti Kaynaşlı İlçe Başkanlığı’na giderek resmi müracaatını yapan Keskin, yaptığı açıklamada, Kaynaşlı’yı geliştirmek ve güzelleştirmek amacıyla göreve talip olduğunu dile getirdi.

 

2019 yılı Mart ayında gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesi partilerde aday adayları açıklanmaya devam ediyor. 4 yıl boyunca başarılı şekilde yürüttüğü Kaynaşlıspor Kulüp Başkanlığı görevinden birkaç ay önce ayrılan ve hali hazırda Kaynaşlı Belediyesi’nin AK Partili Meclis Üyesi olan Nihat Keskin, partisinden belediye başkan aday adaylığını resmiyete taşıdı.

İlçe başkanlığına gelerek resmi müracaatını yapan Keskin, belediye başkanlığı görevini yürütebileceğine duyduğu inanç ile yola çıktığını söyledi. AK Parti Kaynaşlı İlçe Başkanı Saim Özkan ile bir araya gelerek belgelerini teslim eden Keskin, Öncü TV’ye özel açıklamalarda bulundu.

Belediyeciliğin nasıl yapılması gerektiğini öğrendik”

Aday adaylığı başvurusu hakkında değerlendirmede bulunan Nihat Keskin, “2014 yılından beri belediye meclis üyesiyim. Belediyeciliğin nasıl yapılması gerektiğini öğrendik. Ticari tecrübemiz ve belediye tecrübemizi birleştirip, önümüzdeki süreçte mevcut hizmetleri daha iyi bir seviyeye taşıyabilmek adına ben de aday adaylığı müracaatımı yaptım.” dedi.

Projeleri hızlı bir şekilde hayata geçirmek istiyoruz”

Aday olması ve seçilmesi durumunda izleyeceği yol ve gerçekleştireceği faaliyetler hakkında da bilgi veren Keskin, “Yapamadıklarımız, yetiştiremediklerimiz var. Bunları ve yapılması gerekenleri bir an önce yapmalıyız. Zaten meclis üyesi olduğum için eksik yönlerimizi biliyorum. Yapılması gerekenleri de biliyorum. Bunları hızlı bir şekilde hayata geçirmek istiyorum. Zaten mevcut başkanın projeleri vardı. Süreç yetişmedi. Nasip olursa o projeleri de hızla hayata geçirmek, Kaynaşlı’mızı geliştirmek ve güzelleştirmek amacındayım.” ifadelerini kulandı.

Belediye başkanlığı görevini yapabileceğine inandığı için bu yola çıktığını ifade eden AK Parti Kaynaşlı Belediye Başkanı Aday Adayı Nihat Keskin, hayırlısının olmasını dileyerek sözlerini tamamladı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri