‘ACİL’ KODUYLA ANKARA’YA ÇAĞRILDI

Gündem 28 Eylül 2017 16:45
Videoyu Aç ‘ACİL’ KODUYLA ANKARA’YA ÇAĞRILDI
A
a

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, AK Parti Genel Merkezi tarafından acil olarak Ankara’ya çağrıldı. AK Parti’nin son günlerde belediyelere yönelik attığı adımların hemen akabinde önceki gün Ankara’ya giden Başkan Keleş’in konuyla ilgili geniş kapsamlı açıklamayı gelecek hafta başı yapacağı öğrenildi.

2019 seçimlerinde mutlak zafer hedefleyen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın belediyelere yönelik attığı adımlar son günlerde hız kazandı. 16 Nisan Referandumu’nun ardından yeniden AK Parti'nin dümenine geçen Erdoğan’ın son aylarda belediye ve teşkilatlara yaptırım uygulanacağına yönelik sözleri icraata dökülmeye başlandı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın istifasıyla bir anda dikkatlerin üzerinde toplandığı AK Partili belediyelerde hareketlilik sürüyor.AK Parti Genel Merkezi’nin belediyelere yönelik attığı sürpriz ve çarpıcı adımlar kapsamında Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in de bazı büyük il belediye başkanlarıyla birlikte ‘Acil’ koduyla Ankara’ya çağrıldığı öğrenildi. Genel merkezin talebi doğrultusunda 27 Eylül’de Ankara’ya giden Başkan Keleş’in bugün de orada olduğu belirtildi.Kamuoyunda merak uyandıran gelişmeler üzerine Başkan Keleş’in Ankara’ya çağrılma sebebiyle ilgili geniş kapsamlı açıklamayı gelecek hafta başında yapacağı açıklama ile duyuracağı öğrenildi.

 

 

1000
icon
adnan kaçar 28 Eylül 2017 18:57

Veleddalin amin.REİS gereğini yapacaktır demiştik, sonunda lazım gelen yapıldı, Mühim olan geldiği gibi ağırlıklıklarını bıraktırarak göndermek, bu şahıs bir daha düzce'ye ders olması dileğiyle,

0 0 Cevap Yaz
yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri