"2021 YILI DEĞİŞİMLERİN YILI OLACAK!"

Siyaset 1 Şubat 2021 17:09
Videoyu Aç "2021 YILI DEĞİŞİMLERİN YILI OLACAK!"
A
a

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ile beraberindeki heyeti makamında ağırladı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ile beraberindeki heyeti makamında ağırladı.
MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, beraberinde Merkez İlçe Başkanı Murat Baki Yılmaz, Düzce Belediyesi meclis üyeleri Ayhan Cicu, Hakan Çetin, Ayhan Seyyar, Ömer Ardahan ve teşkilat üyeleriyle birlikte Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye nezaket ziyaretinde bulundu.
Başkan Özlü, kendisini makamında ziyaret eden MHP heyetine, Düzce Belediyesi’nin kent genelinde yaptığı çalışmaları anlatırken, 2021 yılı itibariyle hayata geçirilecek yeni projelerin de detaylarını paylaştı.
Düzcespor konusunda da değerlendirmelerin yapıldığı görüşmede, Başkan Özlü’nün uzun süredir dile getirdiği ve kamuoyu ile sıkça paylaştığı spor kulüplerinin şirketleşmesine yönelikte görüş alışverişinde bulunuldu.
“2021 yılı değişimlerin yaşanacağı bir yıl olacak”
Düzce’nin gelişmesi, değişim ve dönüşümü noktasında ne gerekiyorsa yapmak için çaba sarf ettiklerini ifade eden Başkan Özlü, “Ziyaretinizden ötürü hepinize çok teşekkür ediyorum. Göreve geldiğimiz günden bu yana Düzce için en iyiyi en güzeli yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz. 2021 yılı Düzce’nin şantiyeye döneceği ve değişimlerin yaşanacağı bir yıl olacak.” dedi.
Ziyaret, karşılıklı iyi niyet temennileri ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri