"2020'DE DÜZCE HİZMETE DOYACAK"

Gündem 6 Ocak 2020 17:42
Videoyu Aç "2020'DE DÜZCE HİZMETE DOYACAK"
A
a

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, üst yönetim kurulu üyeleri ile 2020 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya ilişkin değerlendirmede bulunan Başkan Özlü, "2019 yılını Düzce'de tamir bakım ve onarım yılı ilan etmiştik. 2020 yılı ise Düzce'de çalışma yılı olacak. Düzce hizmete doyacak." ifadelerini kullandı.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü başkanlığında 2020 yılının ilk "Üst Yönetim Kurulu" toplantısı bugün gerçekleştirildi. Kurul üyeleri ile Kültür Merkezi toplantı salonunda bir araya gelen Başkan Özlü, gerek toplantıların gündemi gerekse belediye tarafından yapılacak projelerdeki değişim ve dönüşümden bahsetti.

"Birçok projemize 2020 yılında ilk kazmayı vuracağız"
Toplantıya ilişkin yazılı bir değerlendirmede bulunan Başkan Özlü şunları kaydetti: "9 aylık süreçte yaptığımız haftalık istişare toplantımızda bugüne kadar borçların yeniden yapılandırılması, mali disiplin tedbirlerinin uygulanması ve öz kaynakların verimli değerlendirilmesi için ne yapabiliriz? Bunu değerlendirdik. Her pazartesi yaptığımız değerlendirme toplantıları, 2020 yılına girmemiz ile birlikte değişim ve dönüşüm ilk olarak toplantılarımıza yansıyacak. Elimizdeki imkanlarla ne yapabiliriz konusunu konuştuğumuz toplantımızda artık yeni yıl bütçesi ve projelerimize aldığımız ödenekleri hangi strateji ile uygulamaya koyacağız bunu değerlendiriyoruz. İlk günden itibaren söyledik, 2019 yılını Düzce'de tamir bakım ve onarım yılı ilan etmiştik. 2020 yılı ise Düzce'de değişim, dönüşüm yılı olacak, 2020 Düzce'de çalışma yılı olacak. Proje kitapçığımızda yer alan birçok projemize 2020 yılında ilk kazmayı vuracağız. Düzce hizmete doyacak."
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri