“100 BİN İMZA BARAJINI YIKACAĞIZ”

Siyaset 29 Nisan 2018 14:43
Videoyu Aç “100 BİN İMZA BARAJINI YIKACAĞIZ”
A
a

​Vatan Partisi’nin Lideri Doğu Perinçek için başlattığı 100 bin imza kampanyası çalışmaları devam ediyor. Partinin Düzce İl Başkanı Fethi Sönmez, imza kampanyası sırasında yaptığı açıklamada, “Önümüze koyulan 100 bin imza barajını da yıkacağız. Milletimizle yıkacağız. Düzce halkına güveniyoruz, Türk milletine güveniyoruz, kendimize güveniyoruz.” dedi.

24 Haziran’da yapılacak genel ve cumhurbaşkanlığı seçimlerine girebilmek için uzun zamandır imza toplamaya devam eden Vatan Partisi’nden seçimlere ilişkin tepkiler gelmeye devam ediyor. 100 bin imza kampanyası kapsamında Avni Akyol Parkı girişinde kurdukları standın önünde açıklamalarda bulunan Vatan Partisi Düzce İl Başkanı Fethi Sönmez, şu ifadelere yer verdi:

Bu baskın bir seçimdir”
“AK Parti-MHP ittifakı 24 Haziran’da bir seçim kararı almıştır. Bu baskın bir seçimdir. Maalesef mecliste bulunan partiler de buna oy vererek bu kanunsuz seçimi onaylamıştır. Şimdi önümüzde şöyle bir sorun var; Vatan Partisi seçime girme hakkı olan bir partidir. Fakat yine bu kanunsuz, hukuksuz bir şekilde diyorlar ki ‘100 bin imza toplayacaksınız.’ Biz bu imzaların 70 binini zaten toplamışız. “Hayır, olmaz” diyorlar. “Seçim kuruluna vatandaşlar tek tek gidecek, orada beyan belirtecek.” diyor. Ne zaman? 4-9 Mayıs arası, 6 gün süre. Biz bunlara diyoruz ki, sizin önümüze koyduğunuz 100 bin imza barajını da yıkacağız. Milletimizle yıkacağız. Düzce halkına güveniyoruz, Türk milletine güveniyoruz, kendimize güveniyoruz. Sistem partilerinin yapacağı hiçbir şey yoktur. Ne AK Parti’nin, ne CHP’nin, ne MHP’nin ne İYİ Parti’nin bir çözümü yoktur. Bunlar çözümsüzdür. Net koyuyoruz; borçlanma ekonomisine son verecek, üretim ekonomisine geçecek, tek siyasi hareket Vatan Partisi’dir.”


 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri